CHARMS

Charms | O nas

Charms – Dedicated to someone special… Dedicated to You!

Biżuterię personalizowaną i modułową kochają gwiazdy na całym świecie. Teraz dzięki Charms również kobiety w Polsce mogą wyrazić siebie poprzez swoją wyjątkową, osobistą biżuterię.
Charms stworzone jest dla kogoś wyjątkowego… Stworzone jest dla Ciebie!

Swoją biżuterię Charms możesz stworzyć w kilku liniach:

Charms Dedicate It! to personalizowana biżuteria (bransoletki i naszyjniki) z zawieszkami, na których grawerujemy Twoją dedykację – z wyznaniem, inicjałami lub imionami bliskich Ci osób, ważną dla Ciebie czy dla Was datą. Każda bransoletka jest inna, bo możesz wybrać kolor rzemienia lub sznurka, sposób wiązania lub zapięcia, rodzaj zawieszki, czy ma być srebrna czy złota, własną dedykację. Zawieszki, tak jak charmsy, mogą pełnić rolę amuletów, talizmanów, pamiątki ważnego wydarzenia w Twoim życiu, przypominajki… Ktoś się urodził, kogoś ochrzczono, ktoś się zakochał czy ożenił, spędził weekend w Warszawie lub Paryżu, spotkał po latach – Dedicate it! Na walentynki, Dzień Matki czy Dzień Dziadka, święta, urodziny, pamiątkę – Dedicate it! A potem… wystarczy rzut oka na dedykację by być blisko bliskiej Ci osoby.

Charms Inspiration to biżuteria modułowa. Charmsy, czy to srebrne czy szklane, bez użycia słów opowiadają Twoją historię. Dobierasz je w ten sposób aby każdy z nich kojarzył się z jakimś magicznym momentem Twojego życia. Ręcznie projektowane i wykonane charmsy inspirowane są przedmiotami codziennego użytku, naturą, mitologią, baśniami i oczywiście marzeniami, które są odbiciem romantyzmu tkwiącego w każdej z nas. Wewnętrzne piękno każdej dziewczyny, kobiety, córki czy żony lśni w tych małych dziełach sztuki. Charmsy są odbiciem osobowości i historii osoby która je nosi. Możesz każdego dnia, w zależności od ubioru, nastroju czy pory roku, zmieniając kilka charmsów, tworzyć własny, nowy, niepowtarzalny naszyjnik lub bransoletkę, tworzyć własny styl, własną historię…

Mix of Charms tworzysz mieszając szklane i srebrne Charms Inspiration z jedną lub kilkoma zawieszkami Charms Dedicate it! Twoja historia zamknięta w Charms Inspiration będzie tajemnicą Twoją i najbliższych Ci osób a to czego nie da się wyrazić bez słów, czym będziesz chciała podzielić się z całym światem, wygrawerujemy dla Ciebie na zawieszkach Charms Dedicate it!

Celebrity Charms podbijają świat! Ręcznie wykonane bransoletki – połączenie rzemieni z kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi i perłami, swój urok oddają po kilkukrotnym owinięciu wokół nadgarstka. Kamieniom szlachetnym przypisuje się charakterystyczne, indywidualne dla nich cechy. Czy i Ty chcesz skorzystać z magicznej mocy tkwiącej w tych małych cudach? Ręczne wykonanie bransoletki jest bardzo czasochłonne więc to zrobimy za Ciebie. Ty wybierz bransoletkę Celebrity Charms z kamieniami zgodnymi z Twoim znakiem zodiaku, charakterem, osobowością, tak by mogły one pozytywnie wpływać na Twoje życie i dołącz do niej zawieszkę Charms Dedicate It! z wygrawerowaną dedykacją. Stwórz swój osobisty talizman…

 

Charms – Dedicated to someone special

www.dedicated-charms.pl

tel. kontaktowy: 601 333 444